O Nas

Doświadczony zespół

Klinika AESTHETICA to doświadczony zespół lekarzy ekspertów  z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii, którzy kompleksowo zadbają zarówno o Twoje piękno jak i doskonałe samopoczucie

Bezpieczna medycyna estetyczna

W naszym zespole nie ma kosmetyczek. Medycynę estetyczną wykonują wyłącznie lekarze specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Bezbolesna stomatologia

Każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką! Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych, którzy mają obawy przed spotkaniem z lekarzem. U nas stomatologia jest na najwyższym poziomie, bezpieczna i bezbolesna.

Indywidualne podejście do klienta

Niezmiennie, od lat naszym mottem jest najwyższa jakość obsługi, pełne zaangażowanie w to co robimy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze rekomendacje mówią same za siebie.

Nasz zespół

Dr Karol Koch

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. W trakcie specjalizacji w Zakładzie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Jego pasją jest chirurgia szczękowa oraz stomatologiczna. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczęszcza na liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii i implantologii.

Dr Anna Pastuszko

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. Specjalizuje z zakresu implantologii, chirurgii oraz protetyki. Doskonałe podejście do pacjentów bojących się zabiegów stomatologicznych . Bezustannie doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych.

Dr Stanislava Kaydanovich

Lekarz stomatolog, absolwent WUM . Ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, a także stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji.

Patrycja Stefaniak

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Medycznej. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Dla niej najważniejszy jest zdrowy i lśniący uśmiech pacjenta po wizycie. Wciąż chętnie podnosi swoje kwalifikacje dzięki szkoleniom. Jej doświadczenie w pracy z wieloma pacjentami pozwala na indywidualne podejście do każdego z nich. Bardzo lubi pracę z dzieci, a dzieci chętnie współpracują z nią.  

Nasze placówki

fota gab 2

Klinika Medycyny Estetycznej
Dr Sztogryn

ul. Nadarzyńska 45 lok.1

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

Pn: 10:00-18:00
Wt:12:00-20:00
Śrd: ZAMKNIĘTE
Czw: 10:00-18:00
Pt:12:00-20:00
Sob:10:00-16:00

Telefon:

+48 798 390 053

E-mail:

medycyna.estetyczna.klinika@gmail.com

Stomatologia i Medycyna Estetyczna - Klinika Aesthetica

ul. Kleszczowa 18
02-485 Warszawa

Pn-Pt: 8:00 – 20:00
Sb: 10:00 – 16:00

Telefon:

+48 886 927 200

image2
Scroll to Top