O nas

Doświadczony zespół

Klinika AESTHETICA to doświadczony zespół lekarzy ekspertów  z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii, którzy kompleksowo zadbają zarówno o Twoje piękno jak i doskonałe samopoczucie

Bezbolesna stomatologia

Każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką! Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych, którzy mają obawy przed spotkaniem z lekarzem. U nas stomatologia jest na najwyższym poziomie, bezpieczna i bezbolesna.

Bezpieczna medycyna estetyczna

W naszym zespole nie ma kosmetyczek. Medycynę estetyczną wykonują wyłącznie lekarze specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Indywidualne podejście do klienta

Niezmiennie, od lat naszym mottem jest najwyższa jakość obsługi, pełne zaangażowanie w to co robimy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze rekomendacje mówią same za siebie.

Nasi eksperci

o nas 1

Dr Mariola Sztogryn

Ekspert z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. Ukończyła Wydział Stomatologiczny oraz studia z dziedziny medycyny estetycznej na Warszwskim Uniwersytecie Medycznym. Po zakończeniu studiów pracowała jako wykładowca na Akademii Medycznej w Warszawie. Praktykowała w klinikach  na całym świecie. Wiedzę specjalistyczną czerpała od światowej sławy specjalistów między innymi: Dr. Bob Khanna i Dr. Xavier Goodarzian. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kongresach na całym świecie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem i satysfakcją obserwując jak poprawia się ich wygląd i samopoczucie

Dr Katarzyna Kazimierczak

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. Specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz endodoncji. Dentysta z doskonałym podejściem do pacjentów bojących się zabiegów stomatologicznych. Bezustannie doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

Dr Stanislava Kaydanovich

Lekarz stomatolog, absolwent WUM . Ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, a także stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji.

Dr Karol Koch

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. W trakcie specjalizacji w Zakładzie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Jego pasją jest chirurgia szczękowa oraz stomatologiczna. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczęszcza na liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii i implantologii.

Klinika

Close Menu