O Nas

Doświadczony zespół

Klinika AESTHETICA to doświadczony zespół lekarzy ekspertów  z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii, którzy kompleksowo zadbają zarówno o Twoje piękno jak i doskonałe samopoczucie

Bezpieczna medycyna estetyczna

W naszym zespole nie ma kosmetyczek. Medycynę estetyczną wykonują wyłącznie lekarze specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Bezbolesna stomatologia

Każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką! Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych, którzy mają obawy przed spotkaniem z lekarzem. U nas stomatologia jest na najwyższym poziomie, bezpieczna i bezbolesna.

Indywidualne podejście do klienta

Niezmiennie, od lat naszym mottem jest najwyższa jakość obsługi, pełne zaangażowanie w to co robimy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze rekomendacje mówią same za siebie.

Nasz zespół

Dr Karol Koch

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. W trakcie specjalizacji w Zakładzie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Jego pasją jest chirurgia szczękowa oraz stomatologiczna. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczęszcza na liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii i implantologii.

IMG_4977

Dr Anna Pastuszko

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. Specjalizuje z zakresu implantologii, chirurgii oraz protetyki. Doskonałe podejście do pacjentów bojących się zabiegów stomatologicznych . Bezustannie doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych.

Dr Stanislava Kaydanovich

Lekarz stomatolog, absolwent WUM . Ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, a także stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji.

IMG_0335

Dr Michał Suchecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ekspert z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii oraz ortodoncji. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem.

Posiada świetne podejście do dzieci. Chętnie uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kongresach aby wciąż udoskonalać swoje umiejętności zawodowe.

DSC5062

Dr n. med. Sylwia Chroma

Dr n. med. Sylwia Chroma to absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej kariera zawodowa silnie związana była z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pełniła funkcję długoletniego pracownika w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W ramach tego stanowiska nie tylko praktykowała stomatologię, lecz także prowadziła badania naukowe. W naszej klinice Dr jest nieocenionym wsparciem w dziedzinie ortodoncji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

PHOTO-2024-01-26-11-38-22

Patrycja Stefaniak

Higienistka/Opiekun pacjenta

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Medycznej. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Dla niej najważniejszy jest zdrowy i lśniący uśmiech pacjenta po wizycie. Wciąż chętnie podnosi swoje kwalifikacje dzięki szkoleniom. Jej doświadczenie w pracy z wieloma pacjentami pozwala na indywidualne podejście do każdego z nich. Bardzo lubi pracę z dzieci, a dzieci chętnie współpracują z nią.  

Nasze placówki

IMG-20240222-WA0007

Klinika Medycyny Estetycznej
Dr Sztogryn

ul. Nadarzyńska 45 lok.1

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

Pn: 10:00-18:00
Wt:12:00-20:00
Śrd: ZAMKNIĘTE
Czw: 10:00-18:00
Pt:12:00-20:00
Sob:10:00-16:00

Telefon:

+48 798 390 053

E-mail:

medycyna.estetyczna.klinika@gmail.com

Stomatologia i Medycyna Estetyczna - Klinika Aesthetica

ul. Kleszczowa 18
02-485 Warszawa

Pn-Pt: 8:00 – 20:00
Sb: 10:00 – 16:00

Telefon:

+48 886 927 200

image2
Scroll to Top